parallax background

İç Mimar Liana Yontan Taşcı

 
 
 

Hakkımda

Kadir Has Üniversitesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümü 2009 mezunuyum. Yüksek lisansım İstanbul Üniversitesi, Tarih Öncesi Dönem Arkeolojisi bölümü. 2010 yılında Güvercinkayası kazısında yüksek lisans öğrencisi İç Mimar ve İstanbul Üniversitesi Çocuk Üniversitesinde eğitmen olarak yer aldım. 2021 yılında Koç Üniversitesi & Anamed işbirliğinde Sarat projesi "Arkeolojik Varlıkların Korunması Ve Kurtarılması" online sertifika programı ile yine aynı bünyede yer alan “Çevresel Arkeoloji” online sertifika programını başarıyla tamamladım.

Mimari ve İç Mimari ofislerde hem yurtiçi hem yurtdışı şantiyelerinde görev alıp, projeler yönettim. 2017 İstanbul Bienali komşu etkinliği olan Open House’ta bir meslektaşımla beraber ‘Işık ve Mekan’ temalı workshop düzenledim. 2017-2018 yılında özel bir üniversitede iç mekan tasarımı bölümünde öğretim görevlisi olarak yer aldım. Düzenli olarak birçok kültür ve sanat dergisinde ve çeşitli web sitelerinde dekorasyon ve tarihi yapılar üzerine yazılarım yayınlandı ve yayınlanmaya devam etmektedir.

Ayrıca iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmekteyim. İç Mimarlar Odası üyesi ve delegesiyim.

 

Online İç Mimari & Dekorasyon Danışmanlığı

Ev ve işyerleri için üç sistemimiz olan Online İç Mimari & Dekorasyon Danışmanlığı sürecimiz öncelikli olarak mekanın fotoğraflarını ve ölçülerini bize iletmeniz ile başlıyor. Detaylı bilgi için mixplatedesign@gmail.com adresime mail gönderebilirsiniz

Yaşamınıza Sanat Katın...